Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec roamingu v EU

Vážení farníci, kteří využíváte služeb tzv. církevní sítě,

přinášíme vám informace o ukončení roamingových poplatků v rámci EU – viz níže.

Toto se týká jen zemí EU (28 zemí – Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Spojené království), Norsko, Island, Lichtenštejnsko. Pozor Švýcarsko mezi ně nepatří!!!

Všem jsem si dovolil aktivovat roaming, ale pouze hlasový.

Pokud v ČR využíváte mobilní internet, máte aktivní roaming také datový.

V případě nejasností se na mě můžete obrátit:

Petr Martínek

604 486 45 šest

mendis(zavináč)seznam.cz

 

Sdělení T-Mobile

Vážení obchodní přátelé,

s ohledem na změnu roamingových cen na území EU přechází Rámcová smlouva na nové regulované ceny. Posíláme i odkaz, kde naleznete další podrobnosti  https://www.t-mobile.cz/eu-regulace.

Volání, SMS a MMS můžete čerpat z Vašich volných jednotek úplně stejně jako doma. Volné jednotky čerpáte i v případě, že voláte na tel. čísla pod Rámcovou smlouvou.

Po vyčerpání volných jednotek: cena minuty odchozího hovoru v EU odpovídá ceně do ostatních sítí dle nastavených tarifů (např. u Profi na míru 1 - 0,80 Kč/minutu).

SMS a MMS nejsou rozdělené dle sítí a účtují se dle nastavených tarifů.

U neomezeného tarifu Profi na míru 5 je jedno, zda tento tarif čerpáte doma nebo v EU.

Do této doby jste vždy kontaktovali Zákaznické centrum, aktivovali roamingový datový balíček a povolili data na SIM kartě. Objednání datových roamingových balíčků do zemí EU odpadne, ale odblokování dat na SIM kartách neprobíhá automaticky. Doporučujeme vždy před cestou si nechat zkontrolovat nastavení služeb na SIM kartě.

Protože jde o velkou, stále testovací novinku, i nadále doporučujeme využívat služby v zahraničí střídmě, např. pokud bude dostupná Wi-Fi, připojujte se přes ni. V rámci datového připojení vznikne nový druh FUP limitu pro země EU. Zatím není technicky možné, abyste byli na dosažení tohoto limitu upozornění zprávou, proto buďte při surfování obezřetní. Podrobnosti najdete v aktualizovaném ceníku na 3. listu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Zákaznické centrum T-Mobile - Business